Kia Cee'd Cee'd SW Crdi EX

Cmimi
€ 7.000
Oferte e perkoheshme
€ 6.800
Motorri
1600 cc
Viti
2009
Body Type
Station Wagon
Ngjyra
Gri metalike
Dyer
5 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
115  KF
Gjendja
Shume e mirembajtur
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Kia C'eed SW 1.6 Naftë Automatike në gjendje të shëlqyer pune. Blerë me 0 km dhe mirmbajtur në konçensionar. vetëm një përdorues. Kilometra të garantuara. Me libër Shërbimi. Është okazion për gjendjen që është.

automjete me qera

Abonohuni per te mare i pari ofertat tona nepermjet email newsletter.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187