Kia New Picanto EX Automatike

Cmimi
€ 14.990
Oferte e perkoheshme
€ 12.800
Financimi
174 €/ Muaj
Garanci
5 Vjet ose 150000 km
Motorri
1.2 DOHC
Viti
2017
Body Type
Microwagon
Vehicle Traction
2 rrotat e para
Ngjyra
e Bardhe Metalike
Ngjyra Brenda
e Zeze
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
84  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Specifikime teknike kryesore
Motor 1.2, 84/kf, Karburanti Benzine, Konsumi Mesatar 5.4 L/100 km, Shpejtesia Maksimale 163 km/ore, Permasat e jashtme (gjatesi/gjeresi/lartesi) 3595/1595/1480, Hapsira mes akseve 2385mm, Pesha 974 kg

Opsione dhe te dhena kryesore
Kambio automatike, Airbag ballore, anesore ana e shoferit dhe pasagjerit te pare dhe perde, ESP, ABS, TCS, TPMS (mates presioni i ajrit te Gomave), Mbyllje/ hapje automatike qendrore me ndjeshmeri shpejtesie/ goditje, Klimatizator Automatik, Radio CD, MP3, USB me komandim ne timon me 4 autoparlante dhe 2 tone te larta. Sistem drejtimi elektrik me Timon me regjistrim ne lartesi, Sedilie me kombinim veshje stofi/ lëkurë, Sedilie e shoferit me regjistrim ne lartesi dhe regjistrim rripi sigurie ne lartesi,Sediliet e pasme me palosje, Pedale alumini, Dritare me komandim elektrik, bllokim sigurie ana shoferit / pasagjerit te pare, Pasqyra te jashtme me regjistrim elektik dhe sinjale anesore LED. Mbajtese gotash para me ndricim, Fiksim ISOFIX per fiksim sedilie femijesh pas. Xham I pare solar, Xham I pasem me ngrohje dhe fshirese, Xhama të pasëm të errët,  Kujtese per lidhjen e rripit te sigurimit, Mates xhiro motorri, Celes me palosje, Mbyllje qendrore me komandim ne distance, Immobiliser elektronik, Burim energjie 12V, Mbulese bagazhi, ganxha, rrjete dhe sirtar nen dyesheme te bagazhit. Fenerë të parë projektorë me ndriçim dite LED, Fenere mjegulle, Krah aerodinamik ne tavan, Sensorë parkimi pas, pakete pjesesh te jashtme te kromuara, Disqe Alumini 14” me goma 165/60R14, Suspension i larte (+1cm), Rrote reserve

Garancia 5 Vjet ose 150 000 km.

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli I pare mbas 1000 km. Automjeti eshte prodhuar per Europern perendimore dhe i certifikuar simbas standarteve te Komunitetit Europian Euro 6. Oferta eshte e përkohshme dhe e kufizuar.

Blerja mundesohet me financim me leasing me kest mujor 174 Euro ne muaj, 30% te vleres parapagim dhe kohezgjatje deri ne 60 muaj.

automjete me qera

Abonohuni per te mare i pari ofertat tona nepermjet email newsletter.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187