Suzuki Vitara GLX 1.6 VVT AT

Cmimi
€ 25.890
Oferte e perkoheshme
€ 24.900
Garanci
3 Vjet ose 100,000 Km.
Motorri
1.6 VVT
Viti
2018
Body Type
SUV
Vehicle Traction
All Wheel Drive
Ngjyra
e Zezë
Ngjyra Brenda
e Zezë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Benzine
Fuqia
120  KF
Gjendja
E Re
Disponueshmeria
Sold

Informacion per

Opsione dhe të dhëna Kryesore
Siguria/ të përgjithshme
: Kambio automatike me 6 marrshe me komandim në timon, Bllokues sigurie marshi, ESP, ABS, EBD, BAS, HHC, TPMS (kontroll presioni i ajrit në goma), Asistencë radari me regjistrim, Sinjal
ndalimi emergjence, Sensorë parkimi para dhe pas, Airbag ballore, anësore, perde dhe për gjunjët ana e shoferit (7 airbag), Airbag krahu pasagjerit të parë me deaktivizim , Ankora ulëse fëmijësh ISOFIX pas 2x,
Rripat e sigurimit: Para 3 pika (ELR) me Pretensioner, regjistrim në lartësi, limitues force dhe kujtues(shoferi/pasagjeri) ; Pas 3 Rripa sigurie me 3 pika (ELR) me Pretensioner (krahu majtë/djathtë) dhe me
kujtues, Sistem lëshimi pedali frenë / freksion, Dyert e pasme me siguri fëmijësh, Panele anësore mbrojtje ndaj goditjes anësore , Cilindra çelësi sigurie, Sistem Start / Stop, Immobiliser, Sistem alarmi.
Komoditeti/ Interieri: Ajër i kondicionuar me klimatizator automatik me filtër poleni, Daljet e ajrit të kondicionerit të kromuara, Ndezje/ fikje pa çelës, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim në lartësi
dhe thellësi dhe me kontroll audio, drejtimi dhe limitues shpejtësie në timon, Kontroll i adaptueshëm i drejtimit, Timon me veshje lëkure, USB, Lidhje telefoni Bluetooth me 4 autoparlantë dhe 2 tweeters, Paneli
Instrumenteve me ornamente film, me tregues matës xhiro motori dhe orë dixhitale, Orë qendrore, Kompiuter bordi me sistem informacioni mbi tregues segmenti , temperaturën e jashtme, konsumin e
karburantit, shpejtësinë mesatare, kilometra të kryera me karburantin gjendje, tregues i marrshit aktual dhe ndërrimit të marrsheve, ndriçimit, derës hapur, Konsola qendrore me ornamente argjendi, Frenat e dorës me
buton të kromuar, Ndriçimi brendshëm qendror dhe hartë për pasagjerët e parë, Kroskoti me ndriçim, Ndriçim dyshemeje, Ndiçim poshtë në kutinë e konsolës qendrore, Streha dielli me pasqyrë, ndriçim dhe mbajtëse
biletash, Dyert me veshje kamoshi dhe ornamente argjendi, Dorezat e brendshme të kromuara, Mbështetësja e krahut në dyer me veshje lëkure sintetike, Mbajtëse gotash para 2x, Mbajtëse shishesh dera para 2x, pas 2x,
Sedilie me veshje kamoshi, Sediliet e para me rregullues lartësie, Sediliet e pasme me palosje, Pasqyrat e jashtme me regjistrim dhe palosje elektrike, Dritaret para/pas me komandim elektrik, Xhama të tonuar ngjyrë
e gjelbër, Fshirëse xhami automatike, Mbyllje qendrore me komandim në distancë me telekomandë, Burim energjie 12 volt në konsolën qendore dhe bagazh, Mbulesë, rrjetë, ndriçim dhe ndarje bagazhi.
Eksterieri: Pllakë mbrojtëse e poshtme para dhe pas, Zbukurim anësor i kromuar, Grila e motorit e kromuar, Shinat e tavanit ngjyrë argjendi, Dorezat e dyerve në ngjyrën e makinës, Pasqyrat e jashtme me ngjyrë dhe
sinjale anësore të integruara, Hapje e derës së bagazhit në mënyrë elektro-magnetike, Fenerë halogen multireflektorë me projektorë LED dhe ndriçim dite LED, Llamba automatike, Ndriçimi para me regjistrim
automatik në lartësi, Fenerë mjegulle para/ pas, Disqe alumini (me ngjyrë) dhe goma 215/55R17, pritëse balte gomat para/ pas, Kit reparimi gome.

Garancia e automjetit 3 vjet ose 100.000 km. Cfare te plotesohet me pare.

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km. Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Automjeti eshte prodhuar ne KE per Europern perendimore dhe i certifikuar simbas standarteve te Komunitetit Europian Euro 6.

 

 

automjete me qera

Abonohuni per te mare i pari ofertat tona nepermjet email newsletter.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187