Kia Carnival 2.9 CRDI EX Automatik

Cmimi
€ 4.900
Motorri
2.9 CRDI/ 145 kf
Viti
2005
Body Type
MPV
Ngjyra
E Zezë
Ngjyra Brenda
Bezhë
Dyer
5 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
145  KF
Gjendja
Shume e mirembajtur
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Kia Carnival 6 Vendëshe Full Opsion ne gjendje shume te mire teknike me 242000 kilometra të garantuara. E mirmbajtur perfekt dhe përdorur nga koncensionari.ABS, Sedilie Lëkure, disqe alumini etj.

automjete me qera

Abonohuni per te mare i pari ofertat tona nepermjet email newsletter.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187