Kia Rio 1.5 CRDi

Cmimi
€ 5.500
Oferte e perkoheshme
€ 4.800
Motorri
4 pistona DOHC
Viti
2007
Body Type
Hatchback
Ngjyra
Portokalli metalike
Dyer
5 Doors
Karburanti
Diesel
Fuqia
110  KF
Gjendja
Shume e mirembajtur
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Automjeti eshte i përdorur me rreth 80 mijë kilometra. Është shitur dhe mirmbajtur nga koncensionari, ka pasur vetem nje pronar dhe eshte ne gjendje teknike si të re.

automjete me qera

Abonohuni per te mare i pari ofertat tona nepermjet email newsletter.

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187