Kia Opirus 3.5 V6 EX

Cmimi
€ 19.900
Oferte e perkoheshme
€ 18.900
Financimi
Leasing ose Kredi
Motorri
3.5 V6
Viti
2006
Body Type
Sedan
Ngjyra
E Zeze
Dyer
5 Doors
Karburanti
LPG Gas
Fuqia
220  KF
Gjendja
Si e re
Disponueshmeria
Ne gjendje

Informacion per

Full Opsion. Makina si e re me vetem 13500 mije kilometra te garantuara. Përdorur dhe mirmbajtur nga koncensionari. Me impiant cilësor gazi. Cmimi i ri 36000 Euro.

automjete me qera

Reth Artinel

27 Shkurt 2013
30 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012
09 Korrik 2012

Sherbime

06 Tetor 2012
06 Tetor 2012
29 Korrik 2012
29 Korrik 2012

Njoftime

Kontakt & Social

Adresa: Vore
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:  +355 4 7800551
Cel:  +355 6820 20187